Дерев’яні вікна для будинку

Кожний власник будинку бажає отримувати в ньому комфорт та затишок. Він повинен бути укомплектований гарними меблями, декором та оздоблювальними матеріалами, і все це має бути виконано певному стилі і гармоніювати між собою. Проте важливу роль в оформленні будинку мають і вікна та двері. Вони служать як «візитна картка», що свідчитиме про смакові якості господарів та їх статус.

Для віконних конструкцій часто обирають металопластик. Проте сучасні технології дозволяють виготовити дерев’яні конструкції, які по технічним характеристикам не будуть поступатися ПВХ. Тут варто замітити, що деревина це натуральний, екологічний матеріал, що не буде негативно впливати на здоров’я домочадців. Деревина має здатність поглинати і виділяти вологу. Відповідно у кімнатах буде приємно перебувати, навіть якщо вікна відкриватися не будуть.

Дерев’яні вікна для будинку: що потрібно знати?

Вибір дерев’яного вікна залежить від бюджету. Адже для його виготовлення можна обрати елітні породи деревини – червоне дерево та дуб, а також економніші – сосна, модрина. Ці матеріали мають певний ступінь міцності та стійкості, проте всі мають красиве текстуру. Для їх рам дерев’яного вікна використовують фарбування та лакування. Завдяки цьому можна підкреслити текстуру та фактуру деревини, або ж надати вікну певного кольору.

Дерев’яні вікна можу мати різну ширину рами. Мінімальна становить 68 мм, максимальна – 93 мм. Цей параметр відповідає за міцність та стійкість конструкції. Окрім того широка рама дозволяє виготовляти вікна великих розмірів.

Для того, щоб вікно забезпечувало високі показники енергоефективності, необхідно правильно підібрати склопакет. Він займає більшу частину вікна, відповідно через нього може попадати холод в приміщення. Найкращим варіантом є двохкамерний склопакет, який має три шари скла. Проте, можна обрати і однокамерний (два шари скла). Це залежить від кліматичної зони проживання, орієнтація вікна відносно сторін світу та пріоритетність енергозбереження. Для кращих технічних показників вікна для склопакету використовується інертний газ аргон, яким заповнюється пустота між шарами скла. Окрім того на скло наноситься спеціальне металеве напилення з іонів срібла, що забезпечує ще кращу теплоізоляцію.

Деревяні вікна укомплектовуються і віконною фурнітурою та ручками. Вони повинні бути якісними та міцними. Адже від них буде залежати правильне функціонування вікна та його довговічність. Ми рекомендуємо використовувати німецьку фурнітуру та ручки, які відповідають всім нормам та стандартам та є стійкими до інтенсивного користування вікном.

Для оформлення вікна можна використовувати декоративні елементи: шпроси, фьюзинг. Вони дозволяють створити неперевершений дизайн вікна, що стане окрасою вашого будинку. Окрім того для вікна можна використовувати окрім звичайного прозорого скла тоноване, сатинове, вітражне, загартоване, сонцезахисне тощо. Вибір залежить тільки від ваших вподобань та стильового рішення для інтер’єру приміщення та екстер’єру будинку.

Замовити дерев’яні вікна для дому

Сьогодні на ринку вікон представлений великий вибір конструкції. Всі вони мають різні варіанти рами, склопакетів, фурнітури тощо. Але завітавши в наш салон «Перфект» ви отримаєте вичерпну інформацію та поради щодо вікон, що мати можливість обрати вікна, які будуть враховувати потреби та архітектуру будинку. В салоні ви зможете оглянути наочно різні зразки вікон та оцінити їх якість та дизайн. Наша продукція є якісною та міцною і тому ми надаємо 5 років безкоштовного гарантійного обслуговування.