Алюмінієві вікна – це міцні, легкі, з екологічного матеріалу конструкції, які можна виготовити різних форм і розмірів, завдяки цьому вони користуються великою популярністю. Такі вікна є стійкими до корозії та довговічними – термін служби до 80 років. Окрім того, вони не піддаються впливу ультрафіолету, опадів та є стійкими до мінливості погодних умов.

Алюмінієві конструкції – це відмінний варіант для лікувальних та навчальних закладів, офісів, а також для приватних будинків. Рамам вікон можна надати різноманітні кольори згідно школи RAL  або ж ламінацію, що відтворює фактуру та тони деревини. Також профіль для таких конструкцій можна утеплити за допомогою використання спеціальних термовставок із полімерів. Застосування ущільнювачів забезпечує захист приміщення від зовнішнього шуму та сприяє збереженню тепла. Це так званий «теплий профіль».

«Холодний профіль» – це відсутність термовставки та менша кількість камер. Таку систему скління використовують найчастіше для офісних перегородок, промислових будівель, балконів, веранд, лоджій тощо. Тобто для тих приміщень де теплозбережння не є пріоритетним.

Переваги алюмінієвих вікон

Алюмінієві вікна – це красиві та стильні конструкції. Вони мають акуратний профіль, витончені форми, а також можливість обрати забарвлення із широкого спектру кольорів та відтінків – фарба згідно шкали RAL, або ж ламінація – відтворення текстури і тону порід деревини. Це дозволяє створити неперевершені конструкції, що стануть окрасою Вашого приміщення.

“Теплі” і “холодні” алюмінієві вікна

В залежності від призначення конструкцій можна обрати «теплий» або «холодний» профіль. Завдяки цьому Вам не потрібно вибирати між красивими алюмінієвими вікнами та теплими металопластиковими. Сучасні технології дозволяють створити «теплі» алюмінієві конструкції!

Технічні характеристики

Алюмінієві вікна – це легкі конструкції, в порівнянні з металопластиковими. Завдяки цій властивості їх можна виготовити великих розмірів. Окрім того вони володіють широким температурним режимом експлуатації – від -80 С до +100 С. Для алюмінієвих конструкцій також є характерним тонкий профіль, що забезпечує максимальне проникнення світла у приміщення.

 Довговічність

Алюмінієві вікна є міцними та володіють відмінною зносостійкістю. Завдяки цьому строк експлуатації таких конструкцій більше 80 років.

Cервісне обслуговування

Алюмінієві конструкції є жорсткими. Завдяки цьому вони є легкі для налаштування та регулювання.

Замовити алюмінієві вікна

БК “Перфект” пропонує широкий вибір алюмінієвих конструкцій як з «холодним» так і з «теплим» профілем. Різноманітні варіанти забарвлення, розмірів та форм – все це ми можемо виготовити по індивідуальним параметрам. Зв’яжіться з нашими представниками та отримуйте відмінні алюмінієві вікна для Вашого приміщення. Наші працівники допоможуть Вам у виборі конструкцій – нададуть консультації, а бригада монтажників – встановить нові вікна або перегородки, щоб Ви отримували максимальний комфорт та зручність в користуванні ними.